Alefss LogoAlefss Logo
8 iemesli lai pasūtītuPASŪTĪT по русский
 
Alefss door

409, + PVN

PĀRDOŠANAS HĪTS!

Alefss door

409, + PVN

PĀRDOŠANAS HĪTS!

5 min 30 min 60 min (+371) 27722533
info@teraudadurvis.lv

Atsauksmes

 
Dažas no atsauksmēm, citi pēc pieprasījuma.

Es esmu ļoti apmierināta. Durvis bija gatavas tajā pašā dienā, kas bija ierakstīta līgumā - 2 nedēļu laikā. Man zvanīt nevajadzēja - paši piezvanīja norunāt uzstādīšanas laiku. Ar laiku arī ļoti pretimnākoši - pakārtojās manām iespējām. Vienīgi iekšpusi man solīja pilnīgi baltu līmplēvi, bet, izrādījās, ka tas nav iespējams, un es piekritu piedāvātajam variantam, par ko saņēmu atlaidi pilnīgi bez ierunām. Durvis vizuāli labas, kvalitatīvas. Uzstādītāji strādāja ļoti rūpīgi. Ļoti jauki cilvēki. Esmu absolūti apmierināta un nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Es droši ieteiktu citiem arī. Paldies!!!


Laura. Rīga, Mēness iela 21 - ....  02.2002


Sveicināti!
Vēlos pateikties firmai SIA Tērauda Durvju Fabrika“ par ļoti operatīvo un patīkamo veco durvju nomaiņu pret jaunajām firmas metāla durvīm.
1. aiznākamajā dienā pēc sazvanīšanos ar firmu, ieradās firmas pārstāvis, iepazīstināja ar savu piedāvājumu, izstāstīja visus plusus un mīnusus, tika uzmērītas jaunās durvis un tika sastādīts līgums. Tas viss aizņēma tikai nepilnu stundu.
2. par pārsteigumu man, jaunās durvis bija gtavas jau pēc 5 dienām. Firmas montāžas darbinieki ļoti operatīvi pielāgojās manam laikam.
3. veco durvju izņemšana un jauno durvju ielikšana aizņēma tikai 1,5 stundas.
4. viss process tika veikts ļoti rūpīgi, pēc iespējas mazāk pieputekļojot gan dzīvokli, gan kāpņu telpu. Visi gruži un netīrumi tika tūlīt uzslaucīti un savākti, atstājot objektu pilnīgā kārtībā.
5. atslēgas tika nodotas saimniekam neatvērtā iepakojumā, manā klātbūtnē notika tikai durvju pieregulēšana ar atslēgām.

Liels paldies! 
Ar cieņu Normunds Zeidaks.  Rīga. Bruņinieku 93 - ...   10.2004


Esmu ļoti apmierināts ar pasūtītajām durvīm manai mājvietai. Atbrauca meistars, visu nomērīja, ļoti zinoši un izsmeļoši visu izstāstīja. Durvis bija gatavas un uzstādītas pēc piecām darba dienām! Ieradās man ērtā laikā. Meistari strādāja rūpīgi, uzreiz aiz sevis visu sakopa. Durvis ir tādas, kādas pasūtīju un esmu ļoti apmierināts par kvalitatīvām durvīm un darbinieku attieksmi pret klientu.


Aivars Salaspilī,     09.2007
 
PASŪTĪT (+371) 27722533
info@teraudadurvis.lv
Salidzini cenas Latvijas interneta veikalos Pirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Octa, Kuponi PULS.LV Professional rating system