Alefss LogoAlefss Logo
8 iemesli lai pasūtītuPASŪTĪT по русский
 
Alefss door

409, + PVN

PĀRDOŠANAS HĪTS!

Alefss door

409, + PVN

PĀRDOŠANAS HĪTS!

5 min 30 min 60 min (+371) 27722533
info@teraudadurvis.lv

Kamdēļ vajadzīgas pret uzlaušanu noturīgas metāla durvis?

 

 Kamdēļ vajadzīgas pret uzlaušanu noturīgas metāla durvis? Atbilde ir acīmredzama. Drošu metāla durvju tiešais un vienīgais uzdevums ir aizsargāt jūsu īpašumu, nu un, protams, jūs pašus. Kad sākam runāt par klienta īpašuma pasargāšanu, vairums cilvēku apgalvo vienu un to pašu, kā sarunājuši: mums nav ko zagt un, attiecīgi, nav ko sargāt. Vai tiešām tā tas ir? Šāds spriedums skaidrojams ar to, ka jūs vienkārši esat pieraduši pie savām mantām un tāpēc vairs neuzskatāt tās par vērtīgām. Taču tiklīdz jūs zaudējat kādu „nieku”, teiksim, tējkannu vai zupas katlu, tad uzreiz šī lieta kļūst jums krasi nepieciešama.

 Tagad noskaidrosim, no kā mēs aizsargājamies. Jūsu īpašumam pārsvarā tiešus draudus rada ne profesionāls kramplauzis. Profesionālam kramplauzim šķēršļu nepastāv vispār un to jāuztver, kā aksiomu. Ja profesionāls noteicis sev „kaujas” uzdevumu iekļūt kādā telpā, viņs noteikti to izdarīs. Jautājums tikai viens: kādā veidā viņš ar to tiks galā. Profesionāļi, kuri specializējas dzīvokļu zādzībās, veido savdabīgu kastu. Profesionālie kramplauži ir pieredzējuši lietpratēji. Šie cilvēki savā „darbā” izmanto visai dārgus speciālus rīkus un nereti tie tiek izgatavoti pēc pasūtījuma un paredzēti konkrētiem slēdzeņu veidiem. Šādi „speciālisti” augsti vērtē savas prasmes un sīkas mantas viņus neinteresē.

 Jūsu īpašumam reāli apdraud narkomāni un šim lokam piederīgas personas. Kas no jums piederošā īpašuma var interesēt šos sabiedrības pārstāvjus? Viss, ko var ātri paķert un viegli pārdot: tie var būt gan virtuves piederumi – kafijas dzirnaviņas, tējkanna, gan sadzīves priekšmeti un pat pārtikas produkti. Saskaņā ar policijas ziņojumiem zog pat alumīnija katlus un čuguna pannas, jo tas ir krāsainais metāls. Zog jebkādus sadzīves priekšmetus: portatīvos datorus (tie ir viegli un pietiekoši dārgi, bet jums it īpaši vērtīgi dēļ datorā glabājamās informācijas), gultas veļu un tml. mantas, kuru sarakstu var turpināt līdz bezgalībai. Ķer visu pēc kārtas, jo laiks strādā pret ļaundariem un tā trūkst, lai uz vietas spriestu, derēs vai nederēs – vēlāk redzēs un lieko izmetīs ārā.  

 Lai galīgi spriestu par to, vajadzīgas vai nav vajadzīgas jums pret uzlaušanu noturīgas metāla durvis, aplūkosim šādu situāciju. Kāda persona, kurai kārtējo reizi iztrūkst naudas līdzekļi, nodomājusi iekļūt dzīvoklī un iznest no tā jebkuru no augstāk minētajām mantām, lai pārdotu to un apmierināt savas vajadzības. Ņemot vērā, ka uzlauzējs ir tāds pats cilvēks, kā visi mēs, viņa filozofija ir vienkārša: viņš izvēlēsiet vieglāku ceļu, proti, – tās durvis, kuras viņš spēj pietiekoši viegli un ātri uzlauzt. Policijas statistika liecina, ka tām ārdurvīm, kuras rada ļaundarim kaut mazākas raizes ar to uzlaušanu, noziedznieks paiet garām. Tas ir loģiski, jo ļaundari interesē tādi priekšmeti, kuri atrodami jebkurā dzīvoklī, un nav vērts tērēt laiku aizsargātu durvju uzlaušanai, ja aiz tām atrodas viss tas pats, kā dzīvokļos ar neaizsargātām durvīm.
Iegaumējiet, lūdzu: metāla durvis, aprīkotas ar primitīvām slēdzenēm, neietilpst pret uzlaušanu noturīgu durvju kategorijā, jo, uzlaužot metāla durvis, uzlauž slēdzenes, nevis pašas durvis.    

 Divu elementāru slēdzeņu uzlaušanai nepieciešams apmēram 10 minūtes, bet cilindra slēdzenes gadījumā tas izdarāms ar vienkāršām sadzīves platknaiblēm 2–3 minūšu laikā praktiski bez kāda trokšņa. Ar beztrokšņa skrūvgriezi „zirnekļa” tipa suvalda slēdzene uzlaužama 5–7 minūšu laikā. Toties metāla ārdurvis 15–20 minūtēs (tieši tik daudz laika tiek paredzēts uzlaušanai) bez rupja spēka pielietošanas un apkārtējo uzmanības piesaistīšanas uzlauzt NAV IESPĒJAMS.    

 Vēlam jums veiksmes, izvēloties sev pret uzlaušanu noturīgas metāla durvis!

Metāla garāžas divviru vārti, droša sardze privātām garāžām, ērtāka iebrauktuve.
 
PASŪTĪT (+371) 27722533
info@teraudadurvis.lv
Salidzini cenas Latvijas interneta veikalos Pirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Octa, Kuponi PULS.LV Professional rating system