Alefss LogoAlefss Logo
8 iemesli lai pasūtītuPASŪTĪT по русский
 
Alefss door

409, + PVN

PĀRDOŠANAS HĪTS!

Alefss door

409, + PVN

PĀRDOŠANAS HĪTS!

5 min 30 min 60 min (+371) 27722533
info@teraudadurvis.lv

Raksti un biežāk uzdodamie jautājumi par metāla durvīm

 

Cik maksā metāla durvis? No kā ir atkarīga durvju cena? 

Atkarībā no metāla durvju ekspluatācijas vietas tām tiek izvirzītas dažādas prasības. Līdz ar to metāla durvju cenas svārstās no 238,00 līdz 2000,00 eiro. Tik lielu cenu starpību nosaka durvju izgatavošanai pielietojamo materiālu vērtība, metāla durvju izgatavošanas paņēmiens (metāla liekšana vai metināšana), vērtņu pildvielas un blīvju skaits, kuras nodrošina skaņas un siltumizolāciju.

Kāds ir metāla durvju izgatavošanas termiņš? Vai iespējams arī ātrāk?

Vairums mūsu durvīm izgatavošanas standarta laiks ir 5 – 7 darbadienas. Šis laiks var ieilgt dažādu tehnoloģisko īpatnību dēļ, piemēram, kad papildus jāizgatavo pasūtīto paneli, spoguli, stiklojumu, specifisku slēdzeni un tml. Gadās, ka pasūtītājam vitāli nepieciešams vienas vai divu diennakts laikā uzstādīt jaunas metāla durvis. Tāda situācija var rasties, ja cilvēkam steidzami jādodas prom no mājām vai vecās durvis bijušas uzlauztas. Protams, mēs izprotam apstākļus, kuros nokļuva pasūtītājs, un nepametam cilvēku bēdā. Šādos gadījumos metāla durvju uzstādīšanas laiks tiek atrunāts individuāli. 

Kā notiek metāla durvju uzstādīšana un cik daudz laika tam vajadzīgs?

Vispirms mēs demontējam un utilizējam vecās ārdurvis (ja tādas ir bijušas). Tad veco durvju vietā uzstādām jaunās metāla durvis.
Durvju stiprināšana notiek šādi:
 Pirmā kārtā ārdurvju metāla aplodu izvieto durvju ailā precīzi tai līmenī, kas atbilst būvnormatīviem. Pēc tam caur aplodas sānu malās ierīkotiem caurumiem durvju ailā tiek izurbti 6 – 8 caurumi, kuros tiek iedzīti metāla stiprināšanas stieņi 14 mm. diametrā un 150 mm. garumā. Kad stiprināšanas stieņa viens gals ir droši iedzīts iepriekš izurbtajā caurumā, stieņa otram galam piemetina durvju aplodu. Stiprināšanas stieņu piemetināšanas vietas atrodas iekš durvju aplodas. Svarīgs apstāklis ir tas, ka, veicot metināšanas darbus durvju aplodas iekšpusē, visas iespējamās dzirksteles neizkaisās visapkārt, bet nobirst durvju aplodas iekšpusē, līdz ar ko tiek novērsta uzstādāmām metāla durvīm apkārt esošo priekšmetu uzliesmošanās iespēja. Pateicoties tam, ka metināšana notiek durvju aplodas iekšpusē, metinātās vietas nav papildus jāapstrādā, bet tehnoloģiskie caurumi, kuri nodrošina ērtu piekļuvi metinātām vietām, tiek nosegti ar dekoratīviem plastmasas aizbāžņiem. 
Metāla durvju apmale veidota kā viens vesels ar durvju rāmi, tāpēc tā nav jāmontē atsevišķi. Tas savukārt būtiski samazina metāla durvju montāžas laiku.

Kad metāla durvis ir droši nostiprinātas, spraugu starp durvju aplodu un durvju ailu pa durvju rāmja ārējo perimetru aizpilda ar montāžas putām (tās sažūst 24 stundu laikā). Vienviru durvju demontāža–montāža ilgst no 30 līdz 90 minūtēm.

Kas ietilpst metāla durvju standarta komplektācijā? 

Metāla durvju standarta komplektācijā ietilpst viss nepieciešamais durvju normālai ekspluatācijai.
Durvju aploda – profilu konstrukcija, aizpildīta ar akmens vai minerālvati (atkarībā no metāla durvju modeļa).
Durvju vērtne – izgatavota no tērauda loksnēm, liektām vai metinātām ar vairākiem pastiprināšanas elementiem.
Vērtnes pildviela (siltinātājs un skaņas izolācija) – minerālvate vai akmens vate (atkarībā no metāla durvju modeļa).
Metāla eņģes ar balsta gultņiem. Katra eņģe paredzēta slodzei līdz 200 kg. Ņemot vērā, ka metāla durvis sver ap 60 – 70 kg, izturības rezerve ir acīmredzama. 
Slēdzenes: mēs izmantojam pasaules labāko ražotāju slēdzenes: DORMA (Vācija), MOTTURA vai SINA (Itālija) ar sadali augšup-lejup („zirnekļa” sistēmas) – pēc klienta izvēles.
Durvju rokturi un dekoratīvās uzlikas atslēgas caurumiem – arī no pazīstamiem ražotājiem: ALUXALL, APECS (Spānija), CAL (Itālija). 
Pēc klienta vēlmēm ārdurvis var būt aprīkotas ar pretnoņemšanas ierīcēm.
Metāla durvju apdare: mitrumizturīgā polimēru plēve ar koksni imitējošu rakstu, pulverkrāsojums, MDF paneļi.
Metāla durvju visas ārējās daļas ir krāsotas.
Metāla apmale.
Gumijas blīvējums – vērtnes visā perimetrā (1 vai 2 kontūras) atkarībā no metāla durvju ekspluatācijas vietas.  
Veco ārdurvju demontāža un utilizācija.
Jauno metāla durvju montāža, visas spraugas aizpildot ar montāžas putām.
Plastikāta aizbāžņi – vāciņi montāžas un tehnoloģiskajiem caurumiem.
Metāla durvju nodošana pasūtītājam kopā ar lietošanas instrukciju.

Kādas garantijas tam, ka Jūsu firmā nav izgatavots un trešo personu rokās nav nokļuvis atslēgu dublikāts?

Metāla durvju izgatavošanas un slēdzenes iekalšanas procesā slēdzenei klātesošu atslēgu izmantošana nav nepieciešama. Ražotāja iepakojumu ar atslēgām atplēš vaļā tikai pats pasūtītājs metāla durvju uzstādīšanas brīdī.

Cik daudz atslēgas slēdzenes komplektā? Vai iespējams izgatavots papildus atslēgas?

Metāla durvīs iekaltās slēdzenes komplektā parasti ietilpst 3 vai 5 atslēgas katrai no slēdzenēm. Specializētās darbnīcās iespējams izgatavot papildus atslēgas pēc parauga. Noslēdzot ar mums līgumu metāla durvju izgatavošanai, jums tiek piešķirta atlaide papildu atslēgu izgatavošanai.

Jaunas Teksts
 
PASŪTĪT (+371) 27722533
info@teraudadurvis.lv
Salidzini cenas Latvijas interneta veikalos Pirms noperc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Octa, Kuponi PULS.LV Professional rating system